Movies
Ratings
54
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0