Titles you rated
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No BearsRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
New York, I Love YouRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Big SickRated ★ 3.0
RomeoRated ★ 3.0
PietaRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5