Series
Ratings
40 Chainsaw ManRated ★ 4.0 Chainsaw ManRated ★ 4.0
 The Bear Season 1Rated ★ 3.5 The Bear Season 1Rated ★ 3.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0 It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
 Twin PeaksRated ★ 4.0 Twin PeaksRated ★ 4.0
 The DessertRated ★ 4.0 The DessertRated ★ 4.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 3.5
 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0 My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
 Kuroko's BasketballRated ★ 3.5 Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
 Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5 Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5 Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0 Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5 Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
 Attack on TitanRated ★ 4.0 Attack on TitanRated ★ 4.0
 Attack on TitanRated ★ 4.5 Attack on TitanRated ★ 4.5
 The Good PlaceRated ★ 3.5 The Good PlaceRated ★ 3.5
 Oshi no KoRated ★ 3.5 Oshi no KoRated ★ 3.5
 The Glory Part 1Rated ★ 3.0 The Glory Part 1Rated ★ 3.0
 Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5 Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 4.5