Series
Ratings
27
The ProducersRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
SignalRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5