Movies
Ratings
549 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5 To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
 CamRated ★ 4.0 CamRated ★ 4.0
 CarolRated ★ 2.0 CarolRated ★ 2.0
 ArrivalRated ★ 3.5 ArrivalRated ★ 3.5
 The Boss BabyRated ★ 1.5 The Boss BabyRated ★ 1.5
 Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0 Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
 What Happened to MondayRated ★ 3.5 What Happened to MondayRated ★ 3.5
 Dark PhoenixRated ★ 3.5 Dark PhoenixRated ★ 3.5
 Toy Story 4Rated ★ 4.0 Toy Story 4Rated ★ 4.0
 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.0 Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.0
 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
 AladdinRated ★ 4.0 AladdinRated ★ 4.0
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
 WhiplashRated ★ 3.0 WhiplashRated ★ 3.0
 The Suicide ForecastRated ★ 1.0 The Suicide ForecastRated ★ 1.0
 War of the ArrowsRated ★ 3.0 War of the ArrowsRated ★ 3.0
 MoanaRated ★ 2.5 MoanaRated ★ 2.5
 Midnight RunnersRated ★ 3.0 Midnight RunnersRated ★ 3.0
 The SwindlersRated ★ 3.0 The SwindlersRated ★ 3.0
 The Greatest ShowmanRated ★ 4.5 The Greatest ShowmanRated ★ 4.5