Movies
Ratings
1460
WonkaRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
Shallow HalRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0
Transformers OneRated ★ 3.5