Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Midnight MassRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
ChernobylRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0