Titles you rated
Mask GirlRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Gangs of London Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
ChernobylRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
MindhunterRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5