Movies
Ratings
208
Crazy RomanceRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5