Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.5