Titles you rated
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.5
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 1.0
DolittleRated ★ 1.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5
UnlockedRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 1.0
The VillagersRated ★ 2.5
The Peanuts MovieRated ★ 2.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
FerdinandRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 1.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
MidwayRated ★ 2.0
UnstoppableRated ★ 1.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 1.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.0