Titles you rated
The Book of FishRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The GuiltyRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
When This Summer is OverRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.0
RachelRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
Fallen LeavesRated ★ 3.0