Titles you rated
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
Resident EvilRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
WaterboysRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
The Yellow SeaRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5