Titles you rated
Burn After ReadingRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
LuceRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Personal ShopperRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0