Movies
Ratings
15
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
The PianistRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 5.0