Movies
Ratings
292
My Blueberry NightsRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Paris, je t'aimeRated ★ 2.5
DisturbiaRated ★ 2.5
PoetryRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
YouthRated ★ 1.0
Vanilla SkyRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
PietaRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5