Movies
Ratings
35
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The SmurfsRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 1.0
ChappieRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0