Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 3.5
New GirlRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
PastaRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0