Series
Ratings
142
Liar GameRated ★ 2.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Dandelion FamilyRated ★ 4.0- 魔王Rated ★ 3.5
- Little Girl DetectiveRated ★ 2.5
- The Taste of CurryRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 3.0
Sweet BunsRated ★ 3.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 3.0- Swamp Ecology ReportRated ★ 3.0
- Hello, God!Rated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
StyleRated ★ 2.0
We All Cry DifferentlyRated ★ 2.5- Doctor KkaengRated ★ 3.0
Vampire IdolRated ★ 2.0- Super RookieRated ★ 2.0