Titles you rated
Love RainRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Angry MomRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5