Movies
Ratings
752
The EelRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.5
Ashes of Time ReduxRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 3.0
Warm Water Under a Red BridgeRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.5
Why has Bodhi Dharma Left for the EastRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Like Someone in LoveRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 3.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0