Movies
Ratings
890
GlassRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 5.0
AcrimonyRated ★ 2.0
The PerfectionRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
First BornRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.5
LavenderRated ★ 3.0
1922Rated ★ 3.0
Cut BankRated ★ 2.5
PolarRated ★ 3.0
DoomsdayRated ★ 3.0
Secret ObsessionRated ★ 1.5