Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
Weathering With YouRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0