Movies
Ratings
15
Han Gong-juRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
One on OneRated ★ 0.5
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.5