Series
Ratings
14- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SignRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 5.0