Titles you rated
AladdinRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 3.0- Sunset in My HometownRated ★ 1.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
RealRated ★ 0.5
The World of UsRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0