Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 5.0
The RosesRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0- OstinatoRated ★ 1.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Garden of RemembranceRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.0
StreamingRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 2.5