Titles you rated
MoneyRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Love, LiesRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0