Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5