Series
Ratings
217
Dear XRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Not OthersRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0