Movies
Ratings
153
Wonderful NightmareRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0- Doraemon: New Nobita's Great Demon - Peko and the Exploration Party of FiveRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 3.5- Incomplete life: PrequelRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
Monsters vs. AliensRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 3.5
Happy Feet TwoRated ★ 3.0