Movies
Ratings
111
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Deep ImpactRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5