Series
Ratings
79
Mischievous KissRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 2.0
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 2.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 0.5
Tale of ArangRated ★ 5.0
Shine or Go CrazyRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 1.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Angry MomRated ★ 2.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5