Titles you rated
Good DoctorRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0