Movies
Ratings
103
Dragons ForeverRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Accidental SpyRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
BereavementRated ★ 0.5
MidwayRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Legends of the Three KingdomsRated ★ 0.5
The UnjustRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: The World's StrongestRated ★ 4.0
Dragon Ball Z: Dead ZoneRated ★ 3.5