Series
Ratings
76
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Ⅴ Season 5Rated ★ 4.0- Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 1Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? II OVARated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? OVARated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5
Redo of HealerRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Alien WorldsRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0