Movies
Ratings
146
Turning RedRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5