Movies
Ratings
39
Spirited AwayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
Death NoteRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0