Titles you rated
InceptionRated ★ 4.5
Frost/NixonRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
SpectreRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
No Time to DieRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
WarfareRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.5