Series
Ratings
213
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
The Stars Are ShiningRated ★ 3.0- Shugo Chara! Party!Rated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 3.5- 신 도라에몽Rated ★ 4.5
Kaleido StarRated ★ 4.0
Twinkle TwinkleRated ★ 5.0- Powerpuff GirlRated ★ 1.0
My Sweet CityRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0
My Daughter the FlowerRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
The SimpsonsRated ★ 0.5
Queen of HousewivesRated ★ 2.0
Tale of ArangRated ★ 1.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0