Titles you rated
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5