Movies
Ratings
287
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0