Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 1.5
CollectorsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
HoneySweetRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.5
A Tour GuideRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.0
BabylonRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
The Drug KingRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5