Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
Nailed It!Rated ★ 0.5
First LoveRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.5
The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5