Movies
Ratings
207
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
The AnchorRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 2.0
Black WidowRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 3.5