Series
Ratings
14
Reply 1988Rated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 2.0
HealerRated ★ 1.0
Sherlock Season 1Rated ★ 1.5
High KickRated ★ 3.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5
Behind the White TowerRated ★ 1.0
WantedRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5
Fabulous BoysRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 1.0
Liar GameRated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 1.0
SignalRated ★ 2.0