Titles you rated
EXO Next DoorRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0