Series
Ratings
29
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0