Movies
Ratings
70
QuickRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 1.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0