Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 2.5
InnocenceRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 5.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5